''Ventspils'' gūst 2 vārtus un sarūgtina līdervienību ''RFS''

01/09/2018

Sestdien, 1. septembrī O/C "Ventspils" stadionā​​ tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 20. kārtas pirmā spēle starp "FK Ventspils" un līdervienību "RFS". Uzvaru ar rezultātu 2:0 izcīnīja ventspilnieki, tādā veidā saasinot situāciju kopvērtējuma tabulas augšgalā.

Mača rezultātu 21. minūtē atklāja Tosins Aijeguns, kurš bumbu vārtos trieca pēc labas komandas biedra Alfas piespēles un izvirzīja mājiniekus vadībā ar 1:0. Mača beigu daļā, punktu spēlei 86. minūtē pielika gruzīns Džuli Mandžgaladze, kurš ar precīzu un spēcīgu sitienu guva ventspilnieku otros vārtus. Tādējādi, sagādājot līdervienībai "RFS" otro zaudējumu pēc kārtas.

Nākamo spēli "Ventspils" aizvadīs 15. septembrī, kad viesos tiksies ar "Metta/LU", savukārt "RFS" 15. septembrī viesos sacentīsies ar "Liepāju"​.

FK Ventspils  2:0 (1:0)  RFS
Vārti: Aiyegun 21', Manjgaladze 86'​
2018.09.01 15:00 | O/C "Ventspils" stadions​