FK ''Ventspils'' un ''RFS'' spēlē neizšķirti

05/05/2018

Sestdien, 5. maijā Olimpiskā centra "Ventspils" stadionā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 6. kārtas centrālā spēle, kurā savā starpā tikās FK "Ventspils'' un  "RFS"  komandas.  Abām komandām ar vārtu guvumiem izceļoties 2. puslaikā, spēle noslēdzās neizšķirti 1:1.

Kā pirmie vadībā izvirzījās viesi, 51. minūtē precīzam esot Bekam Vachiberadzem. Spēles turpinājumā, par prieku mājinieku līdzjutējiem, aprīļa labākā spēlētāja balvas kandidāts Tosins Aijeguns 64. minūtē panāca izlīdzinājumu 1:1. Pēdējā minūtē lieliska iespēja izraut uzvaru bija Maksimam Marusičam no "RFS", taču viņam neizdevās realizēt izgājienu vienam pret vārtsargu un spēles noslēdzās neizšķirti (1:1).

Nākošo spēli FK "Ventspils" aizvadīs nākamo sestdien, 12. maijā, kad viesos tiksies ar FK "Metta/Latvijas Universitāte" komandu, savukārt "RFS" 11. maijā viesos tiksies ar FK "Liepāja/Mogo".

FK Ventspils  1:1 (0:0)  RFS
Vārti: Aijeguns 64' - Vachiberadze 51'
05.05.2018 15:00 | O/C "Ventspils" stadions