Synotip
spartaksjurmala jelgava ventspils liepaja riga rfs metta skbabite

''Ventspils'' ne bez grūtībām notur pārsvaru un izcīna uzvaru pār RFS

30/04/2017

Svētdien, 30.aprīlī pirmais gada mačs notika Ventspils Olimpiskā centra stadionā, kur SynotTip Virslīgas ietvaros FK ''Ventspils'' spēkojās ar ''RFS''. Uzvaru ar 1:0 izcīnīja ventspilnieki, turklāt Rīgas klubs pēdējā uzbrukumā bumbu raidīja pa Maksima Uvarenko sargāto vārtu pārlikni.

VIenīgie vārti spēlē sekoja 64.minūtē, kad pēc cnetrējuma no stūra vārtu priekšā pie sitiena tika Tosins Aijeguns, gūstot savus piektos vārtus šosezon. Jāpiebilst, ka mača beigu daļā pamatīgu ofensīvu sarūpēja rīdzinieki, turklāt pēdējā kompensācijas laika minūtē pēc stūra centrējuma sekoja virkne sitienu pa vārtiem, no kuriem bez bloķētiem viens trāpīja pa vārtu pārlikni..

Zīmīgi, ka abas komandas viena pret otru cīnās arī Latvijas kausa pusfinālā un jau trešdien aizvadīs trešo savstarpējo maču pēc kārtas. Runājot par SynotTip Virslīgas čempionātu, ''Ventspils'' nākošo spēli aizvadīs 7.maijā viesos pret līdervienību ''Spartaks'', savukārt ''RFS'' dienu vēlāk savā laukumā, stadionā ''Arkādija'' uzņems ''Jelgavu''.

FK Ventspils  1:0 (0:0)  RFS