spartaksjurmala jelgava ventspils liepaja riga rfs metta

FK "Ventspils" gūst pārliecinošu uzvaru pār "FK Metta/LU"

FK

24/07/2017

Pirmdien, 24.jūlijā, Ventspils Olimpiskajā Stadionā, SynotTip Virslīgas 15.kārtas spēlē  FK "Ventspils" pēc ilgāka pārtraukuma (6 spēles pēc kārtas bez uzvarām) izcīnīja pārlieconošu uzvaru (3:0) pār FK "Metta/Latvijas Universitāte"!

Spēles rezultātu 22. minūtē atklāja Ventspils, kad pēc Alekseja Aleksejeva piespēles vārtus guva Adeleke Akinjemi, kurš aizskrēja viens pret vienu ar Dāvi Ošu un precīzi sita bumbu tālajā stūrī. Otrajā puslaikā, 2 vārtu pārvaru ventspilniekiem 59. minūtē panāca Tosins Aijeguns, kurš izpildīja precīzu sitienu vārtu apakšējā stūrī, pārspējot FK "Metta/LU" vārtsargu Ošu, panākot jau 2:0! Savukārt 78. minūtē pēdējo vārdu spēlē teica Aleksejevs, kurš saņemot bumbu pēc centrējuma sita to vārtos nekļūdoties, līdz ar ko ļaujot savai komandai svinēt pārliecinošu uzvaur ar 3:0!

Nākošo spēli FK "Ventspils" aizvadīs 30.jūlijā, kad viesos tiksies ar "Riga FC", savukārt "Metta/LU" 7. augustā spēkosies ar "RFS".

​​FK Ventspils  3:0 (1:0)  FK METTA/Latvijas Universitāte