Synotip
spartaksjurmala jelgava ventspils liepaja riga rfs metta skbabite

''Ventspils'' sezonas pirmajā mačā ar 2:0 uzveic FK ''METTA/Latvijas Universitāte'' studentus

11/03/2017

Sestdien, 11.martā, Ventspils 2.pamatskolas futbola laukumā tika aizvadīta šīs sezonas pirmā SynotTIp Virslīgas spēles Ventspilī, kur vietējā komanda ''Ventspils'' uzņēma studentus no FK ''METTA/Latvijas Universitāte''. Uzvaru ar 2:0 (1:0) izcīnīja mājinieki.

Mača rezultāts tika atklāts 14.minūtē, kad pēc Eduarda Tīdenberga precīza centrējuma bumbu vārtos ar galvu raidīja pērnās sezonas labākais bombardieris Ģirts Karlsons. Ventspilnieku otrie vārti sekoja 2.puslaika vidū jeb 64.minūtē, kad savukārt vārtus guva jau pieminētais Tīdenbergs, panākot 2:0.

Nākošo spēli FK Ventspils aizvadīs nākamo sestdien, 18.martā, kad viesos tiksies ar Riga FC, savukārt FK METTA/Latvijas Universitāte tajā pašā dienā savā laukumā uzņems pērnā gada čempioni ''Spartaks Jūrmala''.

FK Ventspils  2:0 (1:0)  FK METTA/Latvijs Universitāte​
Vārti: Karlsons 14', Tīdenbergs 64'
11.03.2017 | 14:00