''Ventspils'' atspēlējas, uzsveic ''Mettu/LU'' un pārtrauc zaudējumu sēriju

15/07/2018

Svētdien, 15.jūlijā OC "Ventspils" stadionā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 14. kārtas spēle, kurā tikās FK "Ventspils" un FK "Metta/Latvijas Universitāte". Atspēlējoties no 0:1, uzvaru ar rezultātu 3:1 izcīnīja ventspilnieki, tādējādi pātraucot 3 spēļu zaudējumu sēriju.

Mača rezultātu 26. minūtē atklāja Ņikita Ivanovs, ar filigrānu sitienu no stūra centrējuma izvirzot viesus no Rīgas vadībā ar 1:0. Pirmajā puslaikā vārti vairāk netika gūti un nemainoties rezultātam, komandas devās pārtraukumā. Otrā puslaika sākumā, 51. minūtē, Tosins Aijeguns mājiniekus atgrieza spēlē - pēc stūra sitiena izspēles Tosins izpildīja spēcīgu sitienu un bumba pēc rikošeta lidoja viesu vārtos, 1:1 (vārtu guvums fiksēts FK Metta/LU spēlētājam Emīlam Birkam). Spēles turpinājumā ventspilniekus 77. minūtē vadībā izvirzīja uz maiņu nākušais leģionārs Giuli Mandzhgaladze, no tālas distances raidot bumbu vārtu devītniekā. Pēdējo vārdu spēlē teica Akinjemi Adeleke, 87. minūtē realizējot 11 metru soda sitienu un gūstot ventspilnieku trešos vārtus pēc kārtas, uzstādot spēles gala rezultātu 3:1. Šie bija Akinyemi devītie vārti šosezon, kas viņam ļauj kļūt par Virslīgas labāko bombardieri, apsteidzot Alekseju Višņakovu.

Nākamo spēli "Ventspils" aizvadīs 23. jūlijā, kad mājas spēlē tiksies ar "Valmieru", savukārt "Metta/LU" 22. jūlijā uzņems "RFS"​.

FK Ventspils  3:1 (0:1)  FK Metta/Latvijas Universitāte
Vārti: Aijeguns 51', Mandzhgaladze 77', Akinyemi (11m) 87' - Ivanovs 26'​
2018.07.15 15:00 | O/C "Ventspils" stadions​