''Ventspils'' spēles izskaņā izrauj uzvaru pār ''Liepāju''

13/08/2018

Pirmdien, 13. augustā Olimpiskā centra "Ventspils" stadionā​​ tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 17. kārtas spēle starp "FK Ventspils" un "FK Liepāja/Mogo". Gūstot vārtus pēdējās minūtēs, uzvaru ar 1:0 guva ventspilnieki.

Mača vienīgie vārti tika gūti vien pašā tā izskaņā, kad 89. minūtē pēc Aijeguna Tosina centrējuma precīzs bija mājinieku spēlētājs Anastasijs Mordatenko, kurš raidīja bumbu vārtos ar galvu. Jāpiebilst, ka šī aizvadītās nedēļas laikā bija jau otrā ventspilnieku uzvara pār ''Liepājas'' komandu, ar tādu pašu rezultātu svinot uzvaru arī Latvijas kausa ceturtdaļfināla spēlē.

Nākamo spēli "Ventspils" aizvadīs 19. augustā, kad viesos tiksies ar "Spartaku", savukārt "Liepāja" 18. augustā mājās spēlēs ar "Metta/LU"​.

FK Ventspils  1:0 (0:0)  FK Liepāja/Mogo
Vārti: Mordatenko 90'​
2018.08.13 18:00 | O/C "Ventspils" stadions​