Aizraujošā cīņā FK ''Ventspils'' un FK ''Liepāja/Mogo'' Kurzemes derbijs noslēdzas neizšķirti

15/04/2018

Svētdien, 15. aprīlī, O/C "Ventspils" stadionā, tika aizvadīta SynotTIp Virslīgas 3. kārtas noslēdzošā spēle, kurā FK "Ventspils" un FK "Liepāja/Mogo" cīnījās neizšķirti 1:1.

Spēles rezultāts tika atklāts tikai 2. puslaika 59. minūtē, kad vispirms tika izdarīts pārkāpums soda laukumā pret Kristianu Damianu Toresu, kā rezultātā spēles galvenais tiesnesis nozīmēja 11 metru soda sitienu uz FK "Ventspils" vārtiem, kuru prasmīgi realizēja Jānis Ikaunieks, panākot 0:1 FK "Liepāja/Mogo" labā. Spēles 76. minūtē par prieku mājiniekiem rezultātu izlīdzināja Pinto Fortes, panākot 1:1 un ļaujot nopelnīt savai komandai vienu punktu.

Nākošo spēli FK "Ventspils" aizvadīs nākamo sestdien, 22.aprīlī, kad viesos tiksies ar "Spartaks Jūrmala" , savukārt FK "Liepāja/Mogo" 23. aprīlī viesos tiksies ar "FK Metta/Latvijas Universitāte"  komandu.

FK Ventspils  1:1 (0:0)  FK Liepāja/Mogo
Vārti: Fortes 76' - Ikaunieks 59' (11m)
15.04.2018 15:00 | O/C "Ventspils" stadions