Synotip
spartaksjurmala jelgava ventspils liepaja riga rfs metta

''Ventspils'' un ''Liepājas/MOGO'' duelī kaujiniecisks neizšķirts

22/04/2017

Sestdien, 22.aprīlī Ventspilī tika aizvadīts SynotTip Virslīgas šī gada sezonas pirmais ''Kurzemes derbijs'', kurā jau tradicionāli spēkojas ''Ventspils''  un ''Liepāja/MOGO'' klubi. Šoreiz līdzjutēji piedzīvoja divus ātrus vārtus un neizšķirtu 1:1.

Mača rezultāts tika atklāts jau 8.minūtē, kad pēc standartsituācijas centrējuma soda laukumā neveiksmīgi lēcienā ar galvu nospēlēja Ģirts Karlsons, raidot bumbu savos vārtos. Tiesa, bija vajadzīgas vien 10 minūtes, lai ventspilnieki rezultātu izlīdzinātu, to paveicot Tosinam Aijegunam, kurš iepriekšējā mačā pret ''Babīti/Dinamo'' guva trīs vārtus. Jāpiezīmē, ka šajā spēlē sekoja virkne brīdinājumu un pat noraidījumi - sarkanās kartītes savā priekšā ieraudzīja Simonas Pauļus un Artjoms Osipovs.

Nākošo maču SynotTip Virslīgas ietvaros FK Ventspils aizvadīs 30.aprīlī, kad tiksies ar RFS, savukārt dienu iepriekš savā laukumā ''Liepāja/MOGO'' uzņems Jūrmalas ''Spartaku''. Jāpiebilst, ka vēl pirms tam, 27.aprīlī Rīgā ventspilnieki aizvadīs Latvijas kausa pusfināla spēli.

FK Ventspils ​ 1:1 (1:1)  FK Liepāja/MOGO
Vārti: Aiyegun 18' - Karlsons 8' (s.v.)
22.04.2017 | 16:00 | Ventspils 2.pamatskolas laukums