Synotip
spartaksjurmala jelgava ventspils liepaja riga rfs metta

''Spartaks'' pēdējās minūtēs izglābjas no zaudējuma ''Babītei/Dinamo''

22/04/2017

Sestdien, 22.aprīlī Kauguru vidusskolas laukumā tika aizvadīta pirmā no dienas trijām SynotTip Virslīgas spēlēm, kurā tikās čempiona ''Spartaks Jūrmala'' un SK ''Babīte/Dinamo''. Lai arī divas reizes spēja izvirzīties vadībā, ''Babīte'' pārsvaru noturēt nespēja un maču noslēdza neizšķirti 2:2 (0:1).

Spēles pirmie vārti sekoja vien pāris minūtes pirms puslaika pārtraukuma, kad savā Virslīgas debijas spēlē precīzs bija Muhameds Konatē. Majinieki līdzsvaru uz tablo panāca vien 59.minūtē, kad savus pirmos vārtus jaunajā sezonā guva Edgars Gauračs, taču drīz vien vadību atkal pārņēma ''Babīte''. Šajā reizē pēc stūra centrējuma veiksmīgi nospēlēja Aleksejs Saveļjevs. ''Spartaks'' turpmākajā mača gaitā pārņēma iniciatīvu un teritoriālais pārsvars attaisnojās 85.minūtē - Jevgeņijs Kozlovs panāca 2:2!

Nākošo spēli ''Spartaks Jūrmala'' aizvadīs 29.aprīlī, kad viesos tiksies ar ''Liepāju'', savukārt ''Babīte/Dinamo'' aizvadīs cīņu savā laukumā pret FK Metta/LU.

FK Spartaks Jūrmala  2:2 (0:1)  SK Babīte/Dinamo
Vārti: Gauračs 59', Kozlov 85' - Konate 42', Saveļjevs 76'
22.04.2017 | 14:00 | Kauguru vidusskolas laukums