spartaksjurmala jelgava ventspils liepaja riga rfs metta

FK "Metta/Latvijas Universitāte" uzvar un šokē FK "RFS"

FK

30/09/2017

Sestdien, 30.septembrī tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 24 .kārtas spēlē kurā tikās FK "Metta/Latvijas Universitāte" un "RFS". Mājinieki "Metta/LU" parūpējās par pārsteigumu un pieveica trešajā vietā esošo "RFS" ar 2:0!

Spēles rezultātu mača 14. minūtē ar realizētu 11m soda sitienu vispirms atklāja Dāvis Indrāns izvirzot Metta/Latvijas Universitāte vadībā ar 1:0. Mājinieki pie iesāktā neapstājās 29. minūtē jau 2:0 panāca Kirils Ševeļovs! FK "RFS" bija lieliska izdevība rezultāta starpību samazināt, jo uz Metta/LU vārtiem tika piesķirts 11m soda sitiens, taču Igors Kozlovs to nerealizēja - vārtos lieliski nospēlēja Dāvis Ošs!

Nākošo maču FK ''Metta/Latvijas Universitāte'' aizvadīs 15.oktobrī, kad mājās uzņems "Riga FC", savukārt FK "RFS"  14. oktobrī viesos tiksies ar FK "Liepāja"

FK METTA/Latvijas Universitāte  2:0 (2:0)  RFS
Vārti: Indrāns (11m) 14', Ševeļovs 29'
30.09.2017 | 16:00 | Rīgas Hanzas vsk.laukums, Grostonas iela 5