Synotip
spartaksjurmala jelgava ventspils liepaja riga rfs metta skbabite

''Metta/Latvijas Universitāte'' un ''Ventspils'' aizraujošā spēlē cīnās neizšķirti

13/05/2017

Sestdien, 13.maijā Hanzas vidusskolas laukumā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 8.kārtas noslēdzošā spēle, kurā studentu komanda FK ''Metta/Latvijas Universitāte'' tikās ar ''Ventspili''. Nedaudz pārsteidzoši spēle noslēdzās neizšķirti 0:0.

Pirms spēles ar piemiņas balvu un dāvanu karti no ''Sportland'' tika sveikts SynotTip Virslīgas marta/aprīļa labākais treneris Pols Ašvorts, kuram balvu pasniedza biedrības ''Latvijas Futbola Virslīga'' valdes loceklis Uģis Bisenieks.

Mača rezultāts tika atklāts 32.minūtē kad precīzi sita Vladislavs Fjodrovs, tādā veidā pārsteidzot kā FK ''Ventspils'' vārtsargu Maksimu Uvarenko, tā visu kurzemnieku komandu. ''Ventspili'' rezultātu izlīdzināt izdevās vien 67.minūtē, precīzam esot uz maiņu nākušajam Akiniemi Adelekem.

Gaidāmais mačs ''Mettai/LU'' gaidāms 21.maijā, kad viesos spēkosies ar ''Spartaks Jūrmala'' komandu, savukārt ''Ventspili'' sagaida divas cīņas pēc kārtas ar ''Riga FC'' - trešdien, 17.maijā ''Latvijas kausa'' finālā un 21.maijā virslīgas ietvaros.

FK METTA/Latvijas Universitāte  1:1 (1:0)  FK Ventspils
Vārti: Fjodorovs 32' - Adeleke 67'
13.05.2017 | 17:00, Rīgas Hanzas vidusskolas laukums, Grostonas iela 5