spartaksjurmala jelgava ventspils liepaja riga rfs metta

FK "Metta/LU un FK "Ventspils" spēlē neizšķirti!

FK

17/09/2017

Svētdien, 17. septembrī, Rīgas Hanzas vsk. laukumā, tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 22.kārtas noslēdzošā spēle kurā FK "Ventspils" cīnījās neizšķirti ar FK "Metta/Latvijas Universitāte" spēlei noslēdzoties ar rezultātu 2:2!

Spēles rezultātu jau mača 2. minūtē mājinieku "Metta/Latvijas Universitāte" labā guva Adamu Abdullahi ļaujot pirmo puslaiku savai komandai noslēgt vadībā ar 1:0. Otrā puslaika 69. minūtē ventspilnieki panāca neizšķirtu pateicoties Akinyemi Adeleke vārtu guvumam! Spēles 73. minūtē Vitālijam Rečickim bija lieliska izdevība  izvirzīt FK "Ventspils" komandu vadībā stājoties uz 11m soda sitiena atzīmes, ko Rečickim arī izdevās izmantot un panākt 1:2! "Metta/LU" nepadevās un Usman Abbas 85, minūtē vēlreiz panāca neizšķirtu rezultātu 2:2 ar ko spēle arī noslēdzās.

Nākošo spēli FK "Metta/Latvijas Universitāte"  Virslīgas ietvaros aizvadīs 24. septembrī, kad  spēkosies ar "Spartaks Jūrmala", bet FK "Ventspils" 24.septembrī tiksies ar FK "Riga FC" komandu!​

FK METTA/Latvijas Universitāte  2:2 (1:0)  FK Ventspils