spartaksjurmala jelgava ventspils liepaja riga rfs metta

FK "Liepāja/Mogo" atspēlējas no 0:2 un uzvar, gūstot 5 vārtus pret FK Metta/LU

FK

09/09/2017

Sestdien, 9. septembrī, Rīgas Hanzas vsk. laukumā, tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 21.kārtas otrā spēlē, kurā FK "Liepāja/Mogo" izdevās atspēlēties no 0:2 gūstot 5 vārtus pēc kārtas un izcīnot uzvaru pār "Metta/LU" ar 2:5!

Spēles pirmos vārtus guva Gatis Kalniņš, mača 17. minūtē izvirzot ar 1:0 vadībā mājiniekus, FK Metta/LU! Puslaika turpinājuma mājiniekiem izdevās rezultātu pat dubultot, pateicoties Vladislava Fjodorova vārtu guvumam 29. minūtē, kurš panāca uz rezultāta tablo pat 2:0! Tomēr liepājnieki ātri vien vienus vārtus atguva, Ģirts Karlsons samazināja rezultāta starpību līdz vieniem vārtiem 2:1! Spēles otrajā puslaikā liepājniekiem izdevās gūt 4 bezatbiles vārtus! Vispirms 53. minūtē precīzs bija Kristaps Grebis (2:2), turpinājumā 64. minūtē vadību, gūstot savus otros vārtu spēlē, panāca Ģirts Karlsons 2:3! 72. minūtē 11m soda sitienu realizēja Dmitrijs Hmizs panākot jau 2:4, bet mača pašās beigās, kompensācijas laika 2. minūtē Dmitrijs Hmizs nodrošināja ļoti pārliecinošu (2:5) FK "Liepāja/Mogo" uzvaru pār FK "Metta/LU"!

Nākošo spēli FK "Metta/Latvijas Universitāte"  Virslīgas ietvaros aizvadīs 17. septembrī, kad spēkosies ar FK "Ventspils", bet FK "Liepāja/Mogo" 16.septembrī tiksies ar "Riga FC" komandu!​

FK METTA/Latvijas Universitāte  2:5 (2:1)  FK Liepāja/Mogo