Synotip
spartaksjurmala jelgava ventspils liepaja riga rfs metta skbabite

''Liepāja/Mogo'' viesos ar 3:1 pieveic ''Metta/Latvijas Universitāte'' studentus

07/05/2017

Svētdien, 7.maijā Rīgas Hanzas vidusskolas laukumā tika aizvadīta dienas otrā SynotTip Virslīgas spēle, kurā tikās FK Metta/Latvijas Universitāte un FK Liepāja/Mogo. Drošu uzvaru ar 3:1 (0:0) izcīnīja liepājnieki, turklāt mača izskaņā Artūrs Karašausks guva vienus no līdz šim skaistākajiem vārtiem.

Mača rezultātu atklāja Kristaps Grebis - pieredzējušais uzbrucējs uzreiz pēc 2.puslaika sākuma sita precīzi, atklājot spēles rezultātu. 66.minūtē Kristians Damians Toress guva liepājniekiem otros vārtus, taču 78.minūtē SynotTIp Virslīgas marta/aprīļa labākā spēlētāja balvas kandidāts Dāvis Indrāns, sitot ar kreiso kāju, guva pirmos vārtus arī studentiem (1:2). Mača turpinājums izvērtās negaidīti spraigs, taču punktu spēlei pielika Artūrs Karašausks - uzbrucējs devās ātrajā pretuzbrukumā, taču pēdējā brīdī nolēma strauji piebremzēt un, apgriežoties ap savu asi, ar augstu trajektoriju veica pārsteiguma sitienu, uz ko nebija gatavs arī tālu no vārtiem iznākušais Dāvis Ošs - 3:1 ''Liepāja/Mogo'' uzvara.

Nākošo maču FK ''Liepāja/Mogo'' aizvadīs sestdien, 13.maijā, kad viesos tiksies ar citu Rīgas klubu ''Riga FC'', savukārt studenti 2.apli ievadīs tajā pašā dienā ar mājas spēli pret ''Ventspili''.

FK METTA/Latvijas Universitāte  1:3 (0:0)  FK Liepāja/MOGO