Synotip
spartaksjurmala jelgava ventspils liepaja riga rfs metta

''Jelgava'' atspēlējas un viesos uzveic FK ''Metta/Latvijas Universitāte'' komandu

21/04/2017

Piektdien, 21.aprīlī Rīgas Hanzas vidusskolas laukumā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas piektās kārtas pirmā spēle, kurā tikās allaž principiālās pretinieces FK Metta/Latvijas Universitāte un FK Jelgava. Uzvaru ar 3:1 izcīnīja jelgavnieki, ar diviem vārtu guvumiem izceļoties Mārcim Ošam.

Mača rezultāts tika atklāts jau 6.minūtē, kad amizantā veidā vārtus guva Ingars Stuglis. Jelgavnieki izlīdzinājumu manāca vien 61.minūtē pēc Ražuļa precīza sitiena, savukārt tupinājumā divus vārtus guva Mārcis Ošs, pārspējot savu brāli Dāvi Ošu, kurš ir studentu komandas vārtsargs.

Nākošo spēli FK Jelgava aizvadīs 30.aprīlī, kad mājas spēlē, Zemgales Olimpiskajā centrā, pirmo cīņu uz dabīgā zāliena laukuma aizvadīs pret Riga FC, savukārt dienu iepriekš FK Metta/LU viesos spēkosies ar debitanti SK Babīte/Dinamo.

FK METTA/Latvijas Universitāte  1:3 (1:0)  FK Jelgava
Vārti: Stuglis 6' - Razulis 61', Ošs 76'; 82'
21.04.2017 | 19:00 | Rīgas Hanzas vidusskolas laukums