''Valmiera Glass ViA'' divreiz nenotur vadību un spēlē neizšķirti ar FK ''Metta/LU''

28/04/2018

Sestdien, 28. aprīlī Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukumā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 5. kārtas centrālā spēle, kurā par pirmajiem punktiem kopvērtējuma tabulā cīnījās FK "Metta/Latvijas Universitāte" un "Valmiera Glass ViA". Vārtiem bagātā spēle noslēdzās neizšķirti 2:2, punktus tabula dalot uz pusēm.

Spēles rezultāts tika atklāts tikai 2. puslaika 62. minūtē, kad viesus (Valmiera Glass ViA) vadībā ar 0:1 izvirzīja Valts Jaunzems. 77. minūtē FK "Metta/LU" panāca neizšķirtu pateicoties Tamirlana Džamuladinova realizētajam 11 metru soda sitienam. Spēles turpinājumā valmieriešiem bija nepieciešams vien 6 minūtes, lai izvirzītos vadībā arī otro reizi, šoreiz vārtus 83. minūtē guva Roberts Cipe, panākot 1:2. Tomēr pārsvaru Valmieras komandai nosargāt neizdevās, jo ar saviem otrajiem vārtiem spēlē, 87. minūtē izcēlās Džamalutinovs, raidot bumbu pār aizsardzības spēlētājiem vārtu kreisajā stūrī un panākot spēles gala rezultātu 2:2.

Nākošo spēli FK "Metta/Latvijas Universitāte"​ aizvadīs nākamo svētdien, 6. maijā, kad viesos tiksies ar FK "Jelgava" , savukārt "Valmiera Glass ViA"​ 4. maijā viesos tiksies ar "Riga FC" komandu.

FK Metta/Latvijas Universitāte  2:2 (0:0)  Valmiera Glass ViA
Vārti: Džamalutinovs (11m) 77', 87' - V.Jaunzems 62', Cipe 83'
28.04.2018 15:00 | Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums​