''Metta/LU'' atspēlējas un gūst uzvaru pret ''Valmiera Glass ViA''

25/08/2018

Sestdien, 25. augustā Daugavas stadionā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 19. kārtas noslēdzošā spēle starp "FK Metta/Latvijas Uniersitāte" un "Valmiera Glass ViA". Aizraujošā cīņā, atspēlējoties no 0:1, uzvaru ar rezultātu 2:1 izcīnīja mājinieki "Metta/LU", kuriem šī bija otrā uzvara pēc kārtas.

Mača 27. minūtē viesi izpildīja soda sitienu, pēc kura bumba trāpīja pa vārtu stabu, bet pie tās pirmais bija viesu leģionārs Rikardo Grejs, kurš atklāja mača rezultātu un izvirzīja valmieriešus vadībā ar 1:0. Puslaika turpinājumā mājinieki rezultātu izlīdzināja pateicoties Eduarda Emša tālam un skaistam sitienam, pēc kura bumba 38. minūtē lidoja viesu vārtu augšējā stūrī (1:1). Otrā puslaika pašā sākumā metiešiem uzvaras vārtus ar apdomīgu sitienu guva Vladislavs Fjodorovs (2:1).

Nākamo spēli "Metta/LU" aizvadīs 1. septembrī, kad mājas spēlē tiksies ar "Jelgavu", savukārt "Valmiera" 1. septembrī viesos sacentīsies ar "Riga FC"​.

FK Metta/Latvijas Universitāte  2:1 (1:1)  Valmiera Glass ViA
Vārti: Emsis 38', Fjodorovs 46' - Persson Gray 27'
2018.08.25 19:00 | Daugavas stadions​