Jūrmalas ''Spartaks'' gūst trīs vārtus 2. puslaikā un pieveic ''Metta/LU'' studentus

28/09/2018

Piektdien, 28. septembrī Daugavas stadionā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 23. kārtas pirmā spēle, kurā tikās FK 'Metta/Latvijas Universitāte" un "Spartaks Jūrmala". Pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 3:0 izcīnīja "Spartaks", tādējādi gūstot savu pirmo uzvaru pēdējo četru spēļu laikā.

Mača pirmais puslaiks noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu 0:0, savukārt otrā puslaika 65. minūtē tika sagaidīti pirmie vārti, kad viesu labā ar skaistu vārtu guvmu atzīmējās Aleksejs Višņakovs (0:1). Vien sešas minūtes vēlāk ''Spartakam'' izdevās rezultāta starpību palielināt līdz diviem vārtiem, šoreiz pateicoties Aleksandra Prudņikova vārtu guvumam sitienē ar galvu (2:0). Pēdējo vārdu spēlē teica viesu spēlētājs Deniss Davidovs, kurš 90. minūtē pārliecinoši realizēja 11 metru soda sitienu (3:0). Soda sitienu viesis nopelnīja pateicoties uz maiņu iznākušajam Djego Agirrem, kurš izskrēja vienatnē pret ''Mettas/LU'' vārtsargu Ošu un izsita tam bumbu starp kājām, taču tika neatļauti nogāzts.

Nākošo spēli ''Metta/LU'' aizvadis 6. oktobrī, kad viesos tiksies ar ''Riga FC'', savukārt ''Spartaks'' 3. oktobrī viesos spēkosies ar debitanti Valmieru.

FK Metta/Latvijas Universitāte  0:3 (0:0)  Spartaks Jūrmala
Vārti: Višņakovs 65; Prudnikov 71', Davydov 90'
2018.09.28 19:00 | Daugavas stadions