FK ''Metta/LU'' gūst 7 vārtus un pirmajā pārspēlē grauj ''Super Nova'' komandu

14/11/2018

Trešdien, 14. novembrī Rīgas Hanzas vidusskolas laukumā tika aizvadīta pirmā no divām pārspēlēm par vietu virslīgā 2019. gada sezonā, šajā gadā tiekoties FK ''Metta/Latvijas Universitāte'' un ''Super Nova'' komandām. Drošu uzvaru ar 7:2 guva mettieši, līdz ar to sperot platu soli pretī palikšanai virslīgā.

Pirmais puslaiks pilnībā tika aizvadīts mettiešu zīmē. Piecpadsmit minūšu laikā mājinieki izveidoja neskaitāmus vārtu gūšanas momentus – divas reizes glāba vārtsargs, bet divreiz Ivanovs sita nedaudz garām devītniekam. Tomēr turpinājumā FK Metta/Latvijas Universitāte komanda likumsakarīgi izvirzījās vadībā – 25.minūtē ar galvu precīzi sita Harmon, bet līdz puslaika beigām tika gūti vēl divi vārti – izcēlās Ševeļovs un otro reizi Van Dave – 3:0

Otrā puslaika pašā sākumā ar sitienu devītniekā 4:0 panāca Vladislavs Fjodorovs, bet pāris minūtes vēlāk Jēkabs Lagūns guva savus pirmos vārtus ''Mettas/LU'' rindās, panākot 5:0. Vārtu birums turpinājās, un vienus vārtus atspēlēt izdevās arī viesiem, kad precīzi sita Edgars Kārkliņš, bet otrā laukuma pusē Vladislavs Fjodorovs guva savus otros vārtus spēlē – 6:1. Līdz pat spēles beigām zaļi-baltie saglabāja iniciatīvu, taču SK Super Nova vēl vienus vārtus atguva - precīzs bija Šuma Nagamatsu. Tomēr arī tas vēl nebija viss šajā spēlē – kompensācijas laikā Tamirlan Dzhamalutdinov realizēja 11 metru soda sitienu, uzstādot gala rezultātu 7:2.

Atbildes spēle jau sestdien, 17. novembrī risināsies Olaines stadionā.