''Riga FC'' pieveic ''Metta/LU'' un izcīna septīto panākumu pēc kārtas

12/08/2018

Svētdien, 12. augustā Daugavas stadionā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 17. kārtas centrālā spēle starp "FK Metta/Latvijas Universitāte" un "Riga FC". Ar rezultātu 2:0, savu septīto sauso uzvaru pēc kārtas izcīnīja viesi - "Riga FC".

Spēles rezultāts tika atklāts 11. minūtē, kad precīzs bija viesu kapteinis Vladislavs Gabovs, kurš soda laukumā skaisti apveda pretspēlētāju un veiksmīgi sita bumbu vārtos (1:0). Otrā puslaika noslēgumā mājinieki pārkapa noteikumus un viesu leģionārs De Almeida Primao Thiago​ 42. minūtē varēja izpildīt 11 metru soda sitienu, kuru viņš arī prasmīgi realizēja un panāca ''Riga FC'' divu vārtu pārsvaru.

Nākamo spēli "Metta/LU" aizvadīs 18. augustā, kad viesos tiksies ar "Liepāju", savukārt "Riga FC" 18. augustā viesos spēlēs ar "Jelgavu"​.

Pēcspēles treneru komentāri

Kristaps Blanks, ‘’Riga FC’’ treneris: ‘’Prieks par izcīnītajiem 3 punktiem. Nevienam pret ‘’Mettu/LU’’ nav viegli spēlēt un arī šodien, neskatoties uz spēles gaitu, rezultāts 2:0 tomēr ir ‘’slidens’’ - vieni zaudēti vārti un spēle var kļūt jau haotiska, taču prieks, ka visu veiksmīgi novadījām līdz galam. Trīs punkti izcīnīti, uzvaru sērija turpinās, neielaidām nevienus vārtus, savukārt paši guvām ātrus.’’
Plašāk.

Andris Riherts, FK ‘’Metta/LU’’ galvenais treneris: ‘’Par spēli nav ko runāt. Līdzjutēji nav pelnījuši šo komandu, taču paldies par labi organizētu visu, kas saistās ap maču.
Parasti pēc atvairīta 11 metru soda sitiena komandai ir pacēlums, taču mēs uz līdzenas vietas nopelnījām vēl vienu pendeli..’’