Marusičam divi vārti, ''RFS'' izcīna uzvaru pār ''Metta/LU''

22/07/2018

Svētdien, 15.jūlijā Daugavas stadionā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 15. kārtas spēle, kurā tikās FK "Metta/Latvijas Universitāte" un "RFS". Gūstot divus vārtus otrajā puslaikā, uzvaru ar rezultātu 2:0 izcīnīja "RFS".

Spēles rezultātu 48. minūtē atklāja viesu uzbrucējs Maksims Marusičs, vispirms pēc Gļeba Kļuškina sitiena Dāvis Ošs bumbu atvairīja, taču Marusičs to raidīja vārtos ar precīzu sitienu no gaisa. Cīņas noslēgumā Maksims Marusičs tika pie vēl vienas iespējas gūt arī savus sezonas astotos vārtus un viņš šo iespēju nekļūdīgi arī izmantoja, ļaujot savai komandai izcīnīt uzvaru rezultātu ar 2:0.

Nākamo spēli "Metta/LU" aizvadīs 30. jūlijā, kad viesos tiksies ar "Spartaku", savukārt "RFS" 29. jūlijā viesos spēlēs ar "Riga FC"​.

FK Metta/Latvijas Universitāte  0:2 (0:0)  RFS
Vārti: Marusychs 48', 86'
2018.07.22 19:00 | NSB Daugavas stadions​