''Ventspils'' atspēlē divus vārtus un izrauj neizšķirtu pret ''Metta/LU'' studentiem

12/05/2018

Sestdien, 12.maijā Hanzas vidusskolas futbola laukuma tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 1.apļa noslēdzošā spēle, kurā tikās FK ''Metta/Latvijas Universitāte'' studenti un FK ''Ventspils''. Lielāko spēles daļu studenti atradās vadībā, taču ventspilnieki prata atspēlēties un pēdējās sekundēs izraut neizšķirtu 2:2.

Pirmajā puslaikā lielisku spēli uzbrukumā demonstrēja FK Metta/LU un pamanījās kā pirmie gūt vārtus. 20.minūtē ar negaidīti precīzu sitienu vārtu apakšējā kreisajā stūrī izcēlās Kabelo Seriba. 33.minūtē uz ventspilnieku vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, ko veiksmīgi realizēja studentu komandas uzbrukuma līderis Tamirlans Džamalutdinovs, panākot jau daudzsološo 2:0! Otrajā puslaikā krietni aktīvāki kļuva ''Ventspils'' spēlētāji, kas šosezon vēl nebija piedzīvojuši zaudējumu. Jau pašā puslaika ievadā Tosins Aijeguns vienus vārtus atguva, savukārt ievērojamais spiediens, ko FK Metta/LU epizodiski spēja pārtraukt ar pretuzbrukumiem, rezumējās ar vārtu guvumu mača kompensācijas laika pēdējās sekundēs - uz rīdzinieku vārtiem nozīmēto 11 metru soda sitienu realizēja Akiniemi Adeleke, panākot 2:2!

Nākošo spēli visas Virslīgas komandas aizvadīs trešdien, 16.maijā, kad tiks izspēlēta čempionāta 8.kārta. Tās ietvaros FK ''Ventspils'' aizvadīs izbraukuma spēli pret ''Valmiera Glass ViA'', savukārt FK ''Metta/LU'' savā laukumā uzņems ''RFS''.

FK Metta/Latvijas Universitāte  2:1 (2:0)  FK Ventspils
Vārti: Seriba 20', Dzhamalutdinov 33' (11m) - Aiyegun 50', Adeleke 90+4' (11m)
12.05.2018 17:00 | Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums