''Liepāja'' atjaunotajā ''Daugavas'' stadionā pieveic ''Metta/LU''

16/06/2018

Sestdien, 16. jūnijā atjaunotajā ''Daugavas'' stadionā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 11. kārtas centrālā spēle, kur savā starpā tikās "Metta/Latvijas Universitāte" un "Liepāja/Mogo". Gūstot pa vārtiem katrā no puslaikiem, uzvaru ar rezultātu 2:0 izcīnīja liepājnieki.

Mača rezultātu 37. minūtē atklāja viesi, kad precīzs bija Mārtiņš Ķigurs, kurš soda laukumā ātri atbrīvojās no "Metta/LU" aizsargiem un trieca bumbu vārtos. Jāpiebilst, ka Mārtiņam šie bija karjeras pirmie vārti Virslīgā. Cīņas pašās beigās, 90. minūte spēlei punktu pielika uz maiņu nākušais Kristaps Grebis, panākot Liepājai divu vārtu pārsvaru 2:0.

Šī bija SynotTip Virslīgas pirmā spēle rekonstruētajā ''Daugavas'' stadionā, kur atlikušajā sezonas daļā kā mājas komanda spēlēs FK Metta/Latvijas Universitāte. Šoreiz mājinieki līdzjutējus ar gūtiem vārtiem neiepriecināja, taču gan vienai, gan otrai komandai spēles gaitā sekoja vairāki vārtu pārlikņi pēc sitieniem.

Pēcspēles komentāri

Tamazs Pertija, FK Liepāja/Mogo galvenais treneris: ''Spēle bija laba. Pretinieks spēja izrauties pāris pretuzbrukumos, kas bija bīstami, taču kopumā aizvadījām skaistu spēli. Gūt vārtus neilgi pirms pārtraukuma ir ļoti vērtīgi otrā puslaika veiksmīgam sākumam. Tas arī izdevās. Centāmies nepieļaut atslābumu nevienā mirklī un turēt augstu spēles tempu.'' (plašāk)

Andris Riherts, FK Metta/LU galvenais treneris: ''Paldies visiem par klātesamību. Spēle bija interesanta ar momentiem uz abām pusēm. Dažbrīd labās epizodēs trūka meistarība, lai nospēlētu produkīvi. Diemžēl 3 punkti nav iegūti un gatavosimies nākošajai spēlei. ''Valmiera Glass ViA'' ir līdzīgā situācijā kā mēs, tā kā spēle būs svarīga abām komandām.'' (plašāk)

Nākamo spēli "Metta/Latvijas Universitāte" aizvadīs 22. jūnijā, kad viesos tiksies ar "Valmiera Glass ViA", savukārt "Liepāja/Mogo" 21. jūnijā mājas spēlē tiksies ar  "Jelgavu" komandu.

FK Metta/Latvijas Universitāte  0:2 (0:1)  FK Liepāja/Mogo
Vārti: Ķigurs 37', Grebis 90'
16.06.2018 19:00 | NSB Daugavas stadions​