''Liepāja/Mogo'' gūst trīs vārtus un pieveic ''Metta/Latvijas Universitāte''

23/04/2018

Pirmdien, 23. aprīlī Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukumā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 4. kārtas noslēdzošā spēle, kurā FK "Liepāja/Mogo" izcīnīja uzvaru viesos ar 0:3 pret FK "Metta/Latvijas Universitāte".

Spēles rezultātu viesu labā 1. puslaika pašā izskaņā (45. minūtē) atklāja Artūrs Karašausks, izvirzot FK "Liepāja/Mogo" vadībā ar 0:1. Otrā puslaika 55. minūtē divu vārtu pārsvaru liepājniekiem panāca Ģirts Karlsons, kuram šie bija sezonas pirmie vārti. Savukārt pēdējo vārdu spēlē teica Verners Apiņš, kurš  66. minūte ar galvu ievirzīja bumbu vārtos (arī viņam tas bija pirmais sezonas vārtu guvums) un ļāva savai komandai izcīnīt pārliecinošu uzvaru 0:3.

Nākošo spēli FK "Liepāja/Mogo" aizvadīs nākamo pirmdien, 30.aprīlī, kad mājas spēlē tiksies ar FK "Jelgava" , savukārt FK "Metta/Latvijas Universitāte" 28. aprīlī mājas spēlē tiksies ar "Valmiera Glass ViA" komandu.

FK Metta/Latvijas Universitāte  0:3 (0:1)  FK Liepāja/Mogo
Vārti: Karašausks 45', Karlsons 55', Apiņš 66'
23.04.2018 19:00 | Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums