''Metta/LU'' pārspēj arī ''Jelgavu'' un pagarina uzvaru sēriju līdz 3 spēlēm

01/09/2018

Sestdien, 1. septembrī Daugavas stadionā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 20. kārtas centrālā spēle starp "FK Metta/Latvijas Universitāte" un "FK Jelgava".  Uzvaru ar rezultātu 3:0 izcīnīja mājinieki, kuriem šī bija jau trešā uzvara pēc kārtas. Pēc šī panākuma "Metta/LU" no Jelgavas šķir vairs tikai viens punkts Virslīgas kopvērtējuma tabulā.

Mača rezultātu 29. minūtē ar precīzu sitienu atklāja Van Dave Harmon, izvirzot Metta/LU vadībā ar rezultātu 1:0. Otrā puslaika ievadā, 50. minūtē mājiniekiem divu vārtu pārsvaru panāca Vladislavs Fjodorovs. Savukārt, vēl desmit minūtes vēlāk, mettieši izdevās panākt nu jau graujošo 3:0, pateicoties Ņikitas Ivanova vārtu guvumam 61. minūtē. Cīņas turpinājumā vārti vairāk netika gūti un tās noslēdzās ar rezultātu 3:0 "Metta/LU" labā.

Nākamo spēli "Metta/LU" aizvadīs 15. septembrī, kad mājās uzņems "Ventspili", savukārt "Jelgava" 15. septembrī viesos sacentīsies ar "Valmieru"​.

FK Metta/Latvijas Universitāte  3:0 (1:0)  FK Jelgava
Vārti: Harmon 29', Fjodorovs 50', Ivanovs 61'
2018.09.01 19:00 | Daugavas stadions​