Synotip
spartaksjurmala jelgava ventspils liepaja riga rfs metta

FK ''Liepāja/Mogo'' savā laukumā ar 2:0 uzveic ''RFS''

12/08/2017

Sestdien, 12. augustā, Daugavas stadionā, Liepājā, tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 18.kārtas pirmā spēle, kurā FK "Liepāja/Mogo" ar 2:0 uzvarēja "RFS" un izcīnīja savu trešo uzvaru pēc kārtas!

Spēles rezultātu mača 9. minūtē atklāja Artūrs Karašausks, panākot 1:0 mājinieku labā, kas arī bija pirmā puslaika vienīgais vārtu guvums. Otrā puslaika 78. minūtē savu otro dzelteno kartiņu nopelnīja "RFS" spēlētājs Milan Savič, kas rezultējās sarkanājā kartiņā un Savičam nācās atstāt komandu uz spēles pēdējām minūtēm mazākumā. Liepājnieki šo iespēju drīz vien arī izmantoja un vārtus 82. minūtē guva Andris Raivis Jurkovskis, panākot 2:0 FK "Liepāja/Mogo" labā!

Nākošo spēli FK ''Liepāja/Mogo''  Virslīgas ietvaros aizvadīs 21. augustā, kad spēkosies ar FK "Ventspils'', bet "RFS" 21. augustā tiksies ar "Riga FC" komandu!

FK Liepāja/Mogo  2:0 (1:0)  RFS