spartaksjurmala jelgava ventspils liepaja riga rfs metta

FK "Ventspils" sagrauj Virslīgas līderus "Spartaks Jūrmala"

FK

09/08/2017

Trešdien, 9. augustā, Ventspils OC stadionsā, tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 14.kārtas pārceltā spēle, kurā FK "Ventspils" savā laukumā ar 4:0 sagrāva pašreizējos čempionus un šīs sezonas līderus "Spartaks Jūrmala"! Ventspilniekiem šī bija jau ceturtā sausā uzvara pēc kārtas!

Spēles rezultātu mača 11. minūtē atklāja Alexey Alekseev izvirzot FK "Ventspils" vadībā ar 1:0. Pirmā puslaika 26. minūtē mājiniekiem vēl vienus vārtus guva Akinyemi Adeleke, iegūstot savai komandai komfortablu 2:0 pārsvaru pēc 1. puslaika. Sākoties 2. puslaikam Ventspils negrasījās apstāties pie sasniegtā un palielināja pārsvaru līdz 3 vārtiem, pateicoties Eduarda Tīdenberga vārtu guvumam 49. minūtē! Pēdējo vārdu gūstot savus otros vārtus spēlē teica Akinyemi Adeleke, 60. minūtē panākot graujošo 4:0!

Nākošo spēli FK "Ventspils" Virslīgas ietvaros aizvadīs 21. augustā, kad spēkosies ar FK ''Liepāja/Mogo'', bet "Spartaks Jūrmala" 13. augustā tiksies ar FK "Jelgava"

FK Ventspils  4:0 (2:0)  FK Spartaks Jūrmala