''Liepāja/Mogo'' vārtiem bagātā spēlē pieveic ''Valmiera Glass ViA''

29/07/2018

Svētdien, 29.jūlijā stadionā "Daugava" tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 16. kārtas spēle, kurā tikās FK "Liepāja/Mogo" un "Valmiera Glass ViA". Vārtiem bagātā spēlē uzvaru ar rezultātu 6:2 izcīnīja liepājnieki.

Spēles rezultātu jau mača 2. minūtē atklāja viesi, pateicoties Alvja Jaunzema vārtu guvumam. Viesu prieki gan nebija ļoti ilgi, jo puslaika turpinājumā mājinieki guva četrus vārtus pēc kārtas! Vispirms 11. minūtē rezultātu izlīdzīnāja Seydina Keita (1:1), bet puslaika turpinājumā ar vārtiem liepājnieku sastāvā atzīmējās Ģirts Karlsons (2:1)  un Jānis Ikaunieks (3:1 un 4:1). Otrā puslaika 54. minūtē valmieriešiem vienus vārtus atguva Grejs Persons (4:2). Spēles noslēgumā Ģirts Karlsons guva vēl divus vārtus (5:2 un 6:2) un noformēja sev hattrick.

Nākamo spēli "Liepāja/Mogo" aizvadīs 13. augustā, kad viesos tiksies ar "Ventspili", savukārt "Valmiera" 12. augustā mājas spēlē tiksies ar "Spartaku"​.

FK Liepāja/Mogo  6:2 (4:1)  Valmiera Glass ViA
Vārti: Keita 11', Karlsons 19', 79', 90'+3', Ikaunieks 31', 45'+1' - Jaunzems 2', Persson 54'
2018.07.29 17:00 | Stadions “Daugava”​