Synotip
spartaksjurmala jelgava ventspils liepaja riga rfs metta

"Spartaks Jūrmala" ātri atspēlējas un izcīna uzvaru pār FK "Liepāja/Mogo"

26/08/2017

Sestdien, 26. augustā, stadionā "Daugava", Liepājā, tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 20.kārtas noslēdzošā spēlē, kurā FK "Liepāja/Mogo" uzņēma "Spartaks Jūrmala". Lai arī pirmie vadībā izvirzījās mājinieki FK "Liepāja/Mogo", "Spartaks Jūrmala" ātri vien spēja atspēlēties un arī izcīnīt uzvaru ar rezultātu 2:1!

Spēles rezultātu mājinieku labā atklāja Artūrs Karašauks, mača 12. minūtē realizējot 11 metru soda sitienu! "Spartaks Jūrmala" komandai gan bija nepieciešams ilgs laiks, lai atspēlētos, jo jau spēles 13. minūtē rezultātu uz 1:1 izlīdzināja Virslīgas labākais vārtu guvējs Jevgēņijs Kozlovs! Spēles 80. minūtē Spartaks ar 2:1 izrāva uzvaru! Pēc stūra sitiena bumba lidoja uz tālo soda laukuma pusi, kur Pušņakovs sita vārtos, taču liepājnieks El Hadji Sady Gueye mēģinot mainīt bumbas lidojuma virzienu to raidīja pats savos vārtos.

Nākošo spēli FK "Liepāja/Mogo''  Virslīgas ietvaros aizvadīs 9. septembrī, kad spēkosies ar FK "Metta/Latvijas Universitāte", bet "Spartaks Jūrmala" 9.septembrī tiksies ar FK "Ventspils" komandu!​

FK Liepāja/Mogo  1:2 (1:1)  FK Spartaks Jūrmala