''Spartaks'' gūst vārtus pēdējā minūtē un izrauj neizšķirtu pret ''Liepāju''

30/06/2018

Sestdien, 30.jūnijā stadionā "Daugava" tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 13. kārtas centrālā spēle, kurā tikās FK "Liepāja/Mogo" un pašreizējie čempioni FK "Spartaks Jūrmala". Aizraujošā spēles izskaņā, katrai no komandām gūstot pa vārtiem, spēle noslēdzās neizšķirti 1:1.

Mača rezultāts tika atklāts viens 84. minūtē, kad, par prieku mājinieku faniem, vārtus guva Ģirts Karlsons (1:0). Viesi tomēr nenokāra galvas un kompensācijas laika pēdējā minūtē Jevgēņijs Kozbars, ieskrienot liepājnieku soda laukumā, saņēma piespēli no komandas biedra un pārspēja liepājnieku jauno vārtsargu Arsenu Beglarianu (1:1).

Nākamo spēli "Liepāja/Mogo" aizvadīs 29. jūlijā, kad mājas spēlē tiksies ar "Valmiera Glass ViA", savukārt "Spartaks" 22. jūlijā uzņems "Jelgavu"​.

FK Liepāja/Mogo  1:1 (0:0)  Spartaks Jūrmala
Vārti: Kosoričs 84’ (s.v.) - Kobzers 90+3'
30.06.2018 19:00 | Stadions “Daugava”​