Synotip
spartaksjurmala jelgava ventspils liepaja riga rfs metta

''Liepāja/Mogo'' izbrauk uzvaru pār ''Riga FC''

24/07/2017

Pirmdien, 24.jūlijā, Daugavas stadionā, SynotTip Virslīgas 15.kārtas spēlē  FK "Liepāja/Mogo" prata atspēlēties no 0:1, otrā puslaika beigu daļā vispirms rezultātu izlīdzinot uz 1:1 un pāris minūtes vēlāk pateicoties skaistiem vārtiem Kristapa Grebja izpildījumā arī izicīnīt uzvaru ar 2:1 pār tiešajiem konkurentiem tabulā "Riga FC"!

Spēles rezultātu 32. minūtē atklāja viesi no Rīgas, panākot 0:1, kad pēc stūra sitiena bumbu ar galvu vārtos trieca "Riga FC" kluba šīs vasaras pāreju perioda papildinājums Darko Lemajičs! Otrā puslaika 72. minūtē mājinieku līdzjutēji varēja uzgavilēt, jo rezultātu vispirms izlīdzināja Keita, kurš izgājienā 1 pret 1 bumbu sita vārtu tālaja stūrī un panāca 1:1. Savukārt vien sešas minūtēs vēlāk liepājnieki varēja priecāties vēlreiz, jo pēc precīza centrējuma bumbu ar galvu vārtos sita uz maiņu nākušais Kristaps Grebis, kurš panāca 2:1 un ļāva savai komandai izcīnīt 3 vērtīgus punktus!

Nākošo spēli FK "Liepāja/Mogo" aizvadīs 31.jūlijā, kad viesos tiksies ar FK "Jelgava", savukārt "Riga FC" 30. jūlijā spēkosies ar FK "Ventspils".

FK Liepāja  2:1 (0:1) ​ Riga FC