Astoņu vārtu spēlē "RFS" viesos pieveic FK "Liepāja/Mogo"

Astoņu vārtu spēlē

11/05/2018

Piektdien, 11. maijā Liepājas stadionā "Daugava" tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 7. kārtas centrālā spēle, kurā savā starpā tikās FK "Liepāja/Mogo" un "RFS'. Komandām kopumā gūstos astoņus vārtus, uzvaru ar 5:3 izcīnīja viesi no Rīgas - "RFS"!

Spēles rezultātu 17. minūtē ar realizētu 11 metru soda sitienu atklāja Jānis Ikaunieks, izvirzot liepājniekus vadībā. Puslaika turpinājumā RFS izdevās rezultātu gan izlīdzināt, gan arī pēc tam izvirzīties vadībā. Vispirms 24. minūtē precīzs bija Dmitrijs Platonovs, bet 32. minūtē jau 2:1 RFS labā panāca Gļebs Kļuškins.

Otrā puslaika sākumā RFS guva trešos vārtus pēc kārtas, kad jau 48. minūtē bumbu liepājnieku vārtos raidīja Maksims Marusičs. Liepājas centieni samazināt starpību izdevās 58. minūtē, kad Ģirts Karlsons komandas biedra centrējumu ar galvu pārvērta vārtu guvumā, samazinot rezultāta starpību līdz 2:3. Tomēr RFS drīz vien atjaunoja divu vārtu pārsvaru, kad Beka Vačiberadze 60. minūtē ar tiešo brīvsitienu raidīja bumbu garām spēlētāju mūrim (2:4). Liepājnieku atbalstīti, mājinieki turpināja censties atspēlēties un 64. minūtē Jānim Ikauniekam izdevās gūt savus otros vārtus spēlē un samazināt rezultāta starpību līdz minimumam (3:4). Tomēr arī šoreiz rezultāts uz tablo ilgi nesaglabājās, jo Laša Šergelašvili 72. minūtē atjaunoja RFS divu vārtu pārsvaru (3:5).

Nākošo spēli FK "Liepāja/Mogo" aizvadīs nākamo trešdien, 16. maijā, kad viesos tiksies ar "Riga FC" komandu, savukārt "RFS" 16. maijā viesos tiksies ar FK "Metta/Latvijas Universitāte".

FK Liepāja/Mogo  3:5 (1:2)  RFS
Vārti: Ikaunieks 17' (11m), 64', Karlsons 58’ - Platonov 24', Kļuškins 32', Marusych 48', Vachiberadze 60', Shergelashvili 72'
11.05.2018 20:30 | Stadions “Daugava”