Akinjemi hattrick, Ventspils ''Kurzemes derbijā'' pieveic ''Liepāju''

26/05/2018

Sestdien, 26. maijā Liepājas stadionā "Daugava" tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 10. kārtas centrālā spēle - "Kurzemes derbijs", kur savā starpā tikās FK "Liepāja/Mogo" un FK "Ventspils". Aizraujošā spēlē uzvaru ar rezultātu 4:1 izcīnīja viesi no Ventspils - spēles gaitā atspēlējoties no 0:1. Uzvarētāju rindās trīs vārtu guvumi leģionāra Adeleke Akinjemi kontā.

Spēles rezultāts tika atklāts jau mača 6. minūtē, kad, par prieku vietējiem liepājnieku faniem, ieskrienot soda laukumā un saņemot augstu piespēli, bumbu vārtos raidīja Jānis Ikaunieks (1:0). Spēles turpinājumā drīz vien viesi panāca izlīdzinājumu, kad 16. minūtē, saņemot piespēli no stūra centrējuma, ar galvu precīzs bija "Ventspils" leģionārs Adeleke Akinjemi (1:1). Pirmajā puslaikā vārti vairāk netika gūti un, saglabājot intrigu par uzvarētāju, tas noslēdzās neizšķirti.

Otrā puslaika pirmajā daļā vēlreiz precīzs bija Adeleke, kurš 59.minūtē ar savu otro vārtu guvumu spēlē izvirzīja ventspilniekus vadībā ar 2:1. Ar to gan viesiem nebija gana, jo 77. minūtē, jau spēlējot mazākumā (pirms pāris minūtēm sarkano kartiņu bija nopelnījs spēlētājs Ņikita Koļesovs), Adeleke Akinjemi guva arī savus trešos vārtus un noformēja sev hattrick 3:1! Pēdējo vārdu spēlē teica Oleksijs Antonovs, kurš kompensācijas laikā guva "Ventspils" ceturtos vārtus, ļaujot savai komandai noslēgt spēli ar trīs vārtu pārsvaru 4:1. Jāpiebilst, kā arī noslēdzošajā vārtu guvumā lielu artavu deva 3 vārtu autors Adeleke Akiniemi.

Nākamo spēli FK "Liepāja/Mogo" aizvadīs 16. jūnijā, kad viesos tiksies ar FK "Metta/Latvijas Universitāte, savukārt FK "Ventspils" 15. jūnijā mājas spēlē uzņems "Spartaks Jūrmala" komandas.

FK Liepāja/Mogo  1:4 (1:1)  FK Ventspils
Vārti: Ikaunieks 6' - Akinjemi 18', 59', 77', Antonov 90+2'
26.05.2018 19:30 | Stadions “Daugava”​