''Metta/LU'' pieveic ''Liepāju/Mogo'' un izcīna sezonas pirmo uzvaru

18/08/2018

Sestdien, 18. augustā Liepājas stadionā "Daugava" tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 18. kārtas spēle starp FK "Liepāja/Mogo" un FK "Metta/Latvijas Universitāte". Pateicoties gūtiem vārtiem 1.puslaika izskaņā un Dāvja Oša lieliskajam sniegumam vārtos, ar 1:0 savu sezonas pirmo uzvaru izcīnīja "Metta/LU"!

Mača vienīgos vārtus 40. minūtē guva "Metta/LU" sastāvu nesen papildinājušais libērietis Vandeivs Harmonds, kuram tie bija pirmie vārti virslīgā un, kā izrādījās mača gaitā, arī pirmo sezonas uzvaru nesošie studentu komandai. Jāpiebilst, ka uzvara nebūtu iespējama arī bez Dāvja Oša lieliskā snieguma vārtos, kurš spēles gaitā glāba viesu komandu no vārtu zaudējamiem vairākkārt.

Nākamo spēli "Liepāja" aizvadīs 24. augustā, kad viesos tiksies ar "Jelgavu", savukārt "Metta/LU" 25. augustā mājās spēlēs ar "Valmieru"​.

FK Liepāja/Mogo  0:1 (0:1)  FK Metta/Latvijas Universitāte
Vārti: Harmon Van-Dave​ 40`​
2018.08.18 20:00 | Stadions “Daugava”​