"Liepāja/Mogo" pieveic "Jelgavu" un izcīna otro panākumu pēc kārtas

30/04/2018

Pirmdien, 30. aprīlī stadiona "Daugava" rezerves laukumā Liepājā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 5. kārtas noslēdzošā spēle, kurā savā starpā tikās FK "Liepāja/Mogo" un FK "Jelgava" komandas. Uzvaru par prieku vietējiem skatītājiem ar 3:1 izcīnīja mājinieki "Liepāja/Mogo" futbolisti.

Spēles rezultāts tika atklāts jau 3. minūtē, kad mājiniekus vadībā izvirzīja Verners Apiņš (1:0). Otrā puslaika 51. minūtē liepājnieku soda laukumā tika izdarīts noteikumu pārkāpums pret uz maiņu nākušo Ņikitu Koļajevu un viesiem no Jelgavas izdevās rezultātu izlīdzināt uz 1:1, pateicoties Ņikitas Koļajeva realizētajam 11 metru soda sitienam. Spēles 71. minūtē, pateicoties Artūra Karašauska precīzajam centrējumam, vārtus ar galvu guva Ģirts Karlsons, atgūstot vadību Liepājas komandai, savukārt 79. minūtē mājinieku pārsvaru dubultoja Verners Apiņš (3:1). Tie Apiņam bija jau otrie vārti spēlē un tas ļāva mājinieku komandai izcīnīt 3 punktus tabulā.

Nākošo spēli FK "Liepāja/Mogo"​ aizvadīs nākamo sestdien, 5. maijā, kad viesos tiksies ar "Spartaks Jūrmala" , savukārt "FK Jelgava"​ 6. maijā mājas spēlē tiksies ar FK "Metta/Latvijas Universitāte" komandu.

FK Liepāja/Mogo  3:1 (1:0)  FK Jelgava
Vārti: Apiņš 3', 79', Karlsons 71' - Koļajevs 51' (11m)
30.04.2018 17:00 | Stadions "Daugava", rezerves laukums