Synotip
spartaksjurmala jelgava ventspils liepaja riga rfs metta

''Liepāja/Mogo'' negaidīti pārliecinoši uzveic ''Jelgavu''

21/05/2017

Svētdien, 21.maijā Liepājas stadionā ''Daugava'' tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 9.kārtas noslēdzošā spēle, kurā tikās FK ''Liepāja/Mogo'' un FK ''Jelgava''. Negaidīti pārliecinošu uzvaru ar 3:0 (1:0) izcīnīja liepājnieki.

Mača rezultāts tika atklāts 1.puslaika pašā izskaņā, kad ar tālu un precīzu sitienu pārsteidza Raivis Andris Jurkovskis, panākot 1:0 mājinieku labā. Mača 68.minūtē pierdzes bagātais ''Liepajas/Mogo'' uzbrucējs Kristaps Grebis lieliski nospēleja vārtu priekšā pēc tāla centrējuma, ar galvu raidot bumbu vārtos un panākot jau 2:0. Spēles beigu daļā aktīvāk uzbruka viesi, taču liepājniekiem pietika ar vienu lielisku pretuzbrukumu, lai gūtu 3.vārtus - pēc aizsarga apvešanas vienus no līdzšinējās sezonas skaistākajiem vārtiem guva Artūrs Karašausks.

Nākošo maču ''Liepāja/Mogo'' aizvadīs piektdien 26.maijā, kad viesos tiksies ar ''Babīti/Dinamo'', savukārt ''Jelgava'' dienu vēlāk savā laukumā uzņems ''Ventspili''.

FK Liepāja/MOGO  3:0 (1:0)  FK Jelgava