''Liepāja'' lietainos apstākļos ar 2:0 pieveic ''Jelgavu''

21/06/2018

Ceturtdien, 21. jūnijā stadionā "Daugava" tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 12. kārtas pirmā spēle, kur savā starpā tikās FK "Liepāja/Mogo" un FK "Jelgava". Gūstot pa vārtiem katrā no puslaikiem, uzvaru ar rezultātu 2:0 izcīnīja liepājnieki.

Mača rezultātu 26. minūtē atklāja mājinieki, kad precīzs bija Kristers Tobers, kurš saņēma bumbu atrodoties pie tālā staba un raidīja to vārtu tīklā (1:0). Otrā puslaika 64. minūtē liepājnieku pārsvaru līdz diviem vārtiem palielināja Jānis Ikaunieks (2:0), kuru ar lielisku piespēli vienu pret vārstargu izvirzīja Mārtiņš Ķigurs​. Spēlē vārti vairāk netika gūti, līdz ar to ļaujot Liepājai izcīnīt otro uzvaru pēc kārtas.

Nākamo spēli "Liepāja/Mogo" aizvadīs 26. jūnijā, kad viesos tiksies ar "Riga FC", savukārt  "Jelgava" 1. jūlijā mājas spēlē tiksies ar  "Metta/LU komandu.

Pēcspēles komentāri

Marians Pahars, FK Jelgava galvenais treneris: ,,Pirmajā puslaikā izskatījāmies ļoti respektējami, taču otrajā puslaikā spēle kļuva grūtāka. ,,Jelgava’’ ir jauna komanda un turpina pilnveidoties. Spēletātāji nav slikta līmeņa, taču vajadzīgs laiks, lai izveidotos laba komanda. Pretī mums bija Eirokausu komanda un spēles pret šāda līmeņa komandām nekad nav vieglas.’’ (plašāk)

Tamazs Pertija, FK Liepāja/Mogo galvenais treneris: ,,Tiklīdz uzzināju, ka Marians vadīs ,,Jelgavas’’ komandu, bija skaidrs, ka pret viņiem būs grūtas spēles. Jau mača pirmās minūtes parādīja, ka nekļūdījos. Var teikt, ka paveicās, ka veiksmīgi izdevās atklāt rezultātu, kas, protams, ļāva veiksmīgāk aizvadīt spēli un piespiest pretinieku nedaudz vairāk riskēt. ,,Jelgavai’’ ir laba komanda, taču mums izdevās veiksmīgi aizsargāties.’’ (plašāk)

FK Liepāja/Mogo  2:0 (1:0)  FK Jelgava
Vārti: Tobers 26', Ikaunieks 64'​
21.06.2018 18:00 | Stadions “Daugava”​