Synotip
spartaksjurmala jelgava ventspils liepaja riga rfs metta skbabite

Pēdējo gadu čempionu duelī droša uzvara Jūrmalas ''Spartakam''

29/04/2017

Sestdien, 29.aprīlī risinājās sezonas pirmā SynotTip Virslīgas 2017.gada sezonas spēle uz dabīgā laukuma zāliena - tas notika Liepājas ''Daugavas'' stadionā, kur spēkojās FK ''Liepāja/Mogo'' un ''Spartaks Jūrmala''. Uzvaru ar 3:1 izcīnīja jūrmalnieki, visus vārtus gūstot Kozloviem - 2 Vladislavs un 1 Jevgeņijs.

Spēles pirmie vārti sekoja 25.minūtē, kad pēc ilgstoša un bīstami tuva uzbrukuma Jūrmalas ''Spartaks'' ar pirmo piegājienu sitienu neizpildīja, taču augsta piespēle uz tālo vārtu stabu atrada Vladislavu Kozlovu, kurš panāca 1:0. Liepājniekiem vajadzēja vien 8 minūtes, lai rezultāts tiktu izlīdzināts - to izdevās paveikt Kristapam Grebim, kurš pēc tāla centrējuma soda laukumā mainīja bumbas lidojuma virzienu, panākot 1:1. Otro reizi šajā spēlē jūrmalnieki vadībā izvirzījās 69.minūtē - ar tālu un Pāvelam Doroševam netveramu sitienu izcēlās Kozlovs, gūstot savus otros vārtus šajā mačā. Punkts spēlei tika pielikts kompensācijas laikā - ''Liepāja/Mogo'' visiem spēkiem devās uz priekšu, taču ''Spartakam'' pietika ar vienu pretuzbrukumu, lai Jevgeņijs Kozlovs gūtu savus piektos vārtus šosezon.

Nākošo spēli ''Spartaks Jūrmala'' aizvadīs 7.maijā, kad savā laukumā uzņems ''Ventspili'', savukārt ''Liepāja/Mogo'' dienu vēlāk viesos spēkosies ar studentu komandu ''Metta/Latvijas Universitāte''.

FK Liepāja/MOGO  1:3 (1:1)  FK Spartaks Jūrmala
Vārti: Grebis 33' - Kozlovs 25'; 69', Kozlov 90+3'
29.04.2017 | 18:00, Stadions ''Daugava'', Jūrmalas parks, Liepāja