FK "Jelgava" gūst 5 vārtus un pārliecinoši pieveic "Valmiera Glass ViA"

FK

11/05/2018

Piektdien, 11. maijā Zemgales Olimpiskajā centrā Jelgavā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 7. kārtas pirmā spēle, kurā savā starpā tikās FK "Jelgava" un FK "Valmiera Glass ViA''. Par prieku mājinieku līdzjutējiem, FK "Jelgava" svinēja pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 5:1.

Spēles rezultātu jau 10. minūtē atklāja mājinieki, pateicoties Vladislava Kozlova vārtu guvumam (1:0). Puslaika turpinājumā mājinieku labā vēl divus vārtus guva Ņikita Koļajevs un ļāva "Jelgavai" pārtraukumā doties ar triju vārtu pārsvaru. Otrā puslaika 58. minūtē visiem no Valmieras izdevās vienus vārtus atspēlēt un panākt 3:1, pateicoties kapteiņa Mārča Ērgļa precīzajam sitienam. 73. minūtē, mājiniekiem dodoties pretuzbrukumā, bumba nonāca pie uz maiņu izgājušā Marka Kurtiša, kurš no neliela attāluma raidīja bumbu garām vārtsargam, panākot 4:1. Spēles kompensācijas laikā ar skaistu vārtu guvumu punktu mačam pielika jelgavnieku kapteinis Alans Siņeļņikovs, piekto reizi spēlē liekot kapitulēt Valmieras vārtu vīram un noslēdzot spēli ar 5:1.

Nākošo spēli FK "Jelgava" aizvadīs nākamo trešdien, 16. maijā, kad viesos tiksies ar FK "Spartaks Jūrmala" komandu, savukārt FK "Valmiera Glass ViA" 16. maijā mājas spēlē uzņems FK "Ventspils".

FK Jelgava  5:1 (3:0)  Valmiera Glass ViA
Vārti: Kozlovs 10', Koliaev 27', 42', Kurtišs 73',  Siņeļņikovs 90'+2' - Ērglis 58'
11.05.2018 17:00 | Zemgales Olimpiskais centrs