''Riga FC'' otrajā puslaikā gūst divus vārtus un pārspēj ''Jelgavu''

20/10/2018

Sestdien, 20. oktobrī Skonto stadionā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 25. kārtas spēle, kurā tikās līdervienība "Riga FC" un "FK Jelgava'. Gūstot divus vārtus otrajā puslaikā, uzvaru ar rezulātu 2:0 izcīnīja rīdzinieki.

Mača rezultāts tika atklāts vien 66. minūtē, kad vārtus mājinieku labā ar galvu guva Elvijs Stuglis (1:0), kuram tie bija sezonas piektie vārti. Spēles gala rezultātu 83. minūtē noteica Deniss Rakels, kurš, saņemot piespēli viesu soda laukumā, precīzi raidīja bumbu apakšējā vārtu stūrī, panākot 2:0 un gūstot savus sezonas otros vārtus.

Nākošo spēli ''Riga FC" aizvadīs 28. oktobrī, kad mājas spēlē uzņems ''Ventspili", savukārt "Jelgava'' 28. oktobrī mājas spēlē spēkosies ar "Liepāju".

Riga FC  2:0 (0:0)  FK Jelgava
Vārti: Stuglis 66', Rakels 83'
2018.10.20 13:00 | Skonto stadions​