Synotip
spartaksjurmala jelgava ventspils liepaja riga rfs metta

''Riga FC'' izbraukumā pārspēj ''Jelgavu'', tiekot pie trešās uzvaras

30/04/2017

Svētdien, 30.aprīlī Zemgales Olimpiskajā centrā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas sestās kārtas noslēdzošais mačs, kurā FK ''Jelgava'' tikās ar ''Riga FC''. Drošu uzvaru ar 3:0 izcīnīja rīdzinieki.

Spēles pirmā puslaika vienīgie vārti sekoja 40.minūtē, kad precīzs ''Riga FC'' rindās bija Ēriks Punculs. 66.minūtē Hizirs Apajevs panāca jau 2:0, savukārt trīs minūtes vēlāk rezultāts kļuva jau 3:0 - pirmo vārtu autors Punculs pretuzbrukumā nepaskopojās ar piespēli Valērijam Šabalam, kurš bumbu raidīja faktiski tukšu vārtu tīklā.

Nākošo maču SynotTip Virslīgas ietvaros ''Riga FC'' aizvadīs 8.maijā, kad savā laukumā tiksies ar čempionāta 8.vietas komandu SK ''Babīte/Dinamo'', savukārt ''Jelgava'' aizvadīs izbraukuma spēli pret ''RFS''.

FK Jelgava  0:3 (0:1)  Riga FC
Vārti: Punculs 40', Appaev 66', Šabala 69'
30.04.2017 | 18:00, Zemgales OC stadions, Kronvalda iela 24, Jelgava