''RFS'' pieveic ''Jelgavu'' un gūst ceturto uzvaru pēc kārtas

27/05/2018

Svētdien, 27. maijā Zemgales Olimpiskajā centrā Jelgavā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 10. kārtas spēle, kur savā starpā tikās FK "Jelgava" un pašreizējā līdervienība "RFS".  Uzvaru ar rezultātu 2:0 svinēja "RFS" komanda, kurai šis bija jau ceturtais panākums pēc kārtas, kas reizē ļaus saglabāt pirmo vietu Virslīgas kopvērtējuma tabulā arī pēc 10. kārtas.

Spēles rezultāts tika atklāts mača 10. minūtē, kad viesus no Rīgas vadības izvirzīja Roberts Uldriķis - ar pamatīgu cīņu Latvijas U21 izlases uzbrucējs spēja no pašas vārtu priekšas būt izveicīgāks par vārtsargu un raidīt bumbu vārtu tīklā (0:1). Otrā puslaika 67. minūtē "RFS" pārsvaru līdz 2 vārtiem palielināja leģionārs Maksims Marusičs, kurš pēc stūra sitiena bumbu ar galvu ievirzīja tieši vārtos, gūstot savus sezonas sestos vārtus un panākot rezultātu 2:0.​

Nākamo spēli FK "Jelgava" aizvadīs 15. jūnijā, kad viesos tiksies ar "Riga FC", savukārt FK "RFS" 16. jūnijā mājas spēlē uzņems "Valmiera Glass ViA" komandu.

FK Jelgava  0:2 (0:1)  RFS
Vārti: Uldriķis 10', Marusičš 67'
27.05.2018 17:00 | Zemgales Olimpiskais centrs​