Akinjemi gūst divus vārtus, ''Ventspils'' pieveic ''Jelgavu''

Akinjemi gūst divus vārtus, ''Ventspils''  pieveic ''Jelgavu''

29/07/2018

Svētdien, 29.jūlijā Zemgales olimpiskajā centrā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 16. kārtas centrālā spēle, kurā tikās FK "Jelgava" un FK "Ventspils". Uzvaru ar rezultātu 3:0 izcīnīja viesi no Ventspils, kuriem šī bija jau trešā uzvara pēc kārtas.

Spēles rezultātu atklāja viesu leģionārs Amado Mendes, kurš 31. minūtē raidīja bumbu vārtos no tuvas distances (0:1). Vien piecas minūtes vēlāk, 36. minūtē, viesu fani varēja priecāties vēlreiz, jo pēc veiksmīga komandas biedra centrējuma ventspilnieku pārsvaru dubultoja Virslīgas labākais bombardieris Akinjemi Adeleke (0:2). Spēles pašā noslēgumā, pēc labas Tosina Aijeguna piespēles Akinjemi Adeleke bija precīzs arī no vārtu priekšas un​ guva savus otros vārtus spēlē. (0:3).

Nākamo spēli "Jelgava" aizvadīs 13. augustā, kad viesos tiksies ar "RFS", savukārt "Ventspils" 13. augustā mājas spēlē ar "Liepāja/Mogo"​.

FK Jelgava  0:3 (0:2)  FK Ventspils
Vārti: Amado 31', Akinjemi 36', 90'+3'
2018.07.29 18:00 | Zemgales Olimpiskais centrs​