FK "Jelgava" un FK "Metta/Latvijas Universitāte" uzvarētāju nenoskaidro

FK

06/05/2018

Svētdien, 6. maijā Zemgales Olimpiskajā centrā Jelgavā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 6. kārtas noslēdzošā spēle, kurā savā starpā tikās FK "Jelgava" un FK "Metta/Latvijas Universitāte''. Abas komandas mačā guva pa vārtiem un cīņu noslēdza neizšķirti 1:1.

Spēles rezultātu jau 6. minūtē atklāja viesi, pēc stūra sitiena precīzam esot FK "Metta/Latvijas Universitāte" spēlētājam Ņikitam Ivanovam (0:1). 22. minūtē mājinieki FK ''Jelgava'' izlīdzināja rezultātu, kad Alans Siņeļņikovs, izpildot soda sitiena bumbu raidīja vārtu tuvajā stūrī (1:1). Otrajā puslaikā vārti netika gūti un spēle noslēdzās neizšķirti 1:1.

Nākošo spēli FK "Metta/Latvijas Universitāte" aizvadīs nākamo sestdien, 12. maijā, kad mājas spēlē tiksies ar FK "Ventspils" komandu, savukārt FK "Jelgava" 11. maijā mājas spēlē uzņems "Valmiera Glasss ViA".

FK Jelgava  1:1 (1:1)  FK Metta/Latvijas Universitāte
Vārti: Siņeļņikovs 22' - Ivanovs 6'
06.05.2018 15:00 | Zemgales Olimpiskais centrs