''Liepāja/Mogo'' uzvar ar 2:0 un nosūta ''Jelgavu'' uz 7. vietu

28/10/2018

Svētdien, 28. oktobrī Zemgales Olimpiskajā centrā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 26. kārtas spēle, kurā tikās "FK Jelgava" un "FK Liepāja/Mogo". Aizraujošā spēlē uzvaru ar rezultātu 2:0 izcīnīja viesi no Liepājas, abus vārtus gūstot spēles pirmā puslaika sākumā. Kā izrādījās vēlāk, līdz ar FK Metta/LU uzvaru Valmierā (2:0) jelgavnieki pēc 26. kārtas ieņems vien 7. vietu tabulā.

Mača pirmie vārti tika gūti jau 3. minūtē, kad no 16 metru attāluma bumbu vārtu devītniekā raidīja Mārtiņš Ķigurs, izvirzot liepājniekus vadībā ar rezultātu 1:0. Cīņas 16. minūtē Ķigurs laukuma vidusdaļā pārtvēra bumbu, tā nonāca pie Kristiana Torresa, kurš tālāk ar elegantu piespēli izvirzīja Vladimiru Kamešu 1 pret 1 situācijā, kurā pussargs ar lielisku precizitāti pārcēla bumbu pāri mājinieku vārtsargam​ un palielināja Liepājas pārsvaru līdz 2 vārtiem (2:0).

Nākošo spēli ''Jelgava" aizvadīs 4. novembrī, kad viesos tiksies ar ''Metta/LU", savukārt "Liepāja'' 4. novembrī mājas spēlē uzņems "Spartaku".

FK Jelgava  0:2 (0:2)  FK Liepāja/Mogo
Vārti: Ķigurs 3', Kamešs 16'​
2018.10.28 13:00 | Zemgales Olimpiskais centrs​