''Liepāja/Mogo'' gūst divus vārtus un viesos uzvar ''Jelgavu''

24/08/2018

Piektdien, 24. augustā Zemgales olimpiskajā centrā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 19. kārtas centrālā spēle starp FK "Jelgava" un FK "Liepāja/Mogo". Interesantā mačā uzvaru ar rezultātu 2:0 izcīnīja viesi no Liepājas.

Cīņas rezultāts tika atklāts jau 11. minūtē - viesiem, dodoties ātrajā uzbrukumā, Jānis Ikaunieks no kreisās malas piespēlēja Ērikam Punculam, kurš no tuvas distances sita bumbu vārtu tīklā, panākot 1:0.​ Otrajā puslaikā liepājniekiem savu pārsvaru izdevās dubultot, kad 56. minūtē pēc centrējuma vārtus ar galvu guva Verners Apiņš un, kā vēlāk izrādījās, noteica arī spēles gala rezultātu 2:0.

Nākamo spēli "Jelgava" aizvadīs 1. septembrī, kad viesos tiksies ar "Metta/LU", savukārt "Liepāja" 28. augustā viesos sacentīsies ar "Riga FC"​.

FK Jelgava  0:2 (0:1)  FK Liepāja/Mogo
Vārti: Punculs 11', Apiņš 56'
2018.08.24 17:00 | Zemgales Olimpiskais centrs​