Synotip
spartaksjurmala jelgava ventspils liepaja riga rfs metta

''Liepāja/MOGO'' atspēlējas un viesos uzveic ''Jelgavu'

17/03/2017

Piektdien, 17.martā, Olaines pilsētas stadionā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 2.kārtas pirmā spēle, kurā tikās FK Jelgava un FK Liepāja/MOGO. Uzvaru ar 2:1 izcīnīja liepājnieki, lai gan pēc 1.puslaika atradās iedzinējos.

Mača rezultāts tika atklāts 26.minūtē, kad brazīliešu leģionārs Rafaels Ledesma no stūra centrējuma spēja gūt vārtus. Līdzsvaru uz tablo liepājnieki panāca 2.puslaika vidū, kad soda laukumā neatļauti tika kavēts Artūrs Karašausks un piešķirto 11 metru soda sitienu realizēja Dmitrijs Hmizs. Mača 80.minūtē jelgavnieku vārtsargs Kaspars Ikstens kapitulēja otro reizi, šoreiz precīzam esot Giorgijam Eristavi, kurš guva vārtus pēc Karašauska piespēles.

Nākošo spēli FK Jelgava aizvadīs 1.aprīlī, kad viesos tiksies ar FK Ventspils, savukārt liepājnieki tajā pašā dienā savā laukumā uzņems SK babīte/Dinamo.

FK Jelgava  1:2 (1:0)  FK Liepāja/MOGO
Vārti: Ledesma 26' - Hmizs 63' (11m), Eristavi 80'
17.03.2017 | 19:00